KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14719002
nr 1471 9002
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, "Krukor". Signerad, numrerad 76/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 41x31 cm, oramat löst blad
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:34:34
30/5 18:14:53